Loteria wesprze sprzedaż Helleny

Autor: dlahandlu.pl 20 maja 2013 13:02

Pod hasłem Cudze chwalicie, swego nie znacie, ruszyła promocja konsumencka Oranżady Hellena. Informują o niej promocyjne etykiety butelek Oranżady i pomarańczowe korki. Promocja konsumencka, obejmująca 3 warianty Oranżady Hellena 1,25L: białą, czerwoną i żółtą potrwa do końca lipca br.

Promocja konsumencka jest częścią kampanii wizerunkowej Oranżady Hellena. Komunikaty o niej są wplatane we wszystkie działania. Do udziału w promocji zachęcają ambasadorzy kampanii - kabaret Ani Mru Mru. Konsumenci mogą wygrać Fiata 500L oraz tablety Samsung Galaxy Tab 2. Promocyjne produkty wyróżniają się specjalnymi, pomarańczowymi nakrętkami oraz promocyjnymi etykietami, informującym o zasadach promocji. Akcja ma zasięg ogólnopolski.

Po zakupie Oranżady Hellena w promocyjnym opakowaniu, należy wysłać SMS z kodem spod nakrętki. SMS zwrotny będzie zawierał początek powiedzonka, które konsument ma uzupełnić w autorski, kreatywny sposób. Każdego dnia autor najlepszego tekstu wygrywa tablet Samsung Galaxy Tab 2.

Natomiast, aby wygrać Fiata 500L, należy wziąć udział w konkursie na napisanie scenariusza skeczu o Oranżadzie, na stronie internetowej marki Hellena lub fanpage'u Oranżdady Hellena na Facebooku. Co tydzień komisja wybiera najlepszy skecz, a po 13 tygodniach trwania konkursu, kabaret Ani Mru Mru wybierze zwycięski. Jego autor otrzyma Fiata 500L oraz zaproszenie na plan zdjęciowy w charakterze reżysera spotu Hellena. Co więcej, ze wszystkich 13 scenariuszy internauci wybiorą zwycięzcę internetowego, który otrzyma nagrodę dodatkową - telewizor.

Promocja konsumencka jest wspierana kampanią bilboardową, radiową, internetową, komunikatami na stronie marki Hellena oraz materiałami POS w punktach sprzedaży: ulotkami przy półce, wystawkami paletowymi, dodatkowymi ekspozycjami z informacjami o promocji, dedykowanymi modułami do gazetek sieciowych, zawieszkami na butelki, woblerami i owijkami paletowymi. O promocji i jej zasadach informuje także grafika promocyjnych opakowań 3 wariantów Oranżady Hellena 1,25L: białej, czerwonej i żółtej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,73

  • Min

    2,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane