Łowicz promuje dżemy

Autor: dlahandlu.pl 1 lutego 2011 08:38

Łowicz promuje dżemy

Dziś startuje megapromocja konsumencka marki Łowicz (Agros-Nova), pod hasłem „Podróż za jeden dżem", obejmująca dwa formaty dżemów Łowicz: 280g i 450 g oraz powidła. Promocja potrwa siedem tygodni - do 17 marca.

Warunkiem udziału w codziennym losowaniu nagród jest zakupienie jednego promocyjnego opakowania produktu i wysłanie SMSa z kodem promocji. Codziennie do wygrania jest jedna nagroda główna: wycieczka o wartości 10 000 zł oraz trzy dodatkowe wycieczki: każda o wartości 600 zł. Łącznie w puli nagród są 34 nagrody główne i 102 dodatkowe. Zwycięzcy otrzymują nagrody w postaci bonów TravelPass Premium i z oferty dostępnej na www.travelplanet.pl sami mogą wybrać miejsca, gdzie spędzą urlop. Losowanie odbywa się codziennie rano, od poniedziałku do piątku, na antenie Radia Zet, w specjalnych audycjach poświęconych promocji.
Promocja będzie intensywnie wspierana w telewizji, radiu, Internecie oraz punktach sprzedaży. Specjalne ekspozycje i materiały POSM w sklepach przyciągną uwagę konsumentów do półek z produktami dżemowymi Łowicza. Promocji został dedykowany oddzielny serwis: www.dzemy.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,39

  • Śr

    1,66

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9920

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane