Łowicz promuje dżemy prozdrowtne

Autor: pr 7 listopada 2016 12:33

Łowicz promuje dżemy prozdrowtne Fot. mat.pras.

Najnowsza kampania Łowicza informuje o unikalnej nowości marki – linii trzech prozdrowotnych dżemów 100%, powstałych z tradycyjnych polskich owoców, powszechnie znanych z dobroczynnych właściwości dla zdrowia. Działania obejmują zarówno komunikację w telewizji w ogólnopolskich mediach, jak i na nośnikach w przestrzeni publicznej. Jest to jedna z największych kampanii w historii produktów dżemowych.

W spocie telewizyjnym zostały zaprezentowane kolejno – dzika róża, rokitnik oraz czarny bez, wraz z charakterystyką ich funkcjonalności. Komentarzowi lektora towarzyszą ujęcia owoców, które po wydobyciu ich ze słoiczka zaskakują eksplozją swoich właściwości. Przekaz dodatkowo podkreśla doniosła muzyka.

Na nośnikach wielkoformatowych każdy wariant smakowy został przedstawiony z innym hasłem, które nawiązuje do właściwości owocu, z którego powstał. Napisy w pomysłowy sposób nawiązują również do charakterystycznego dla Łowicza „Łooo”, które podkreśla bezkonkurencyjny smak produktów marki. Owoce na grafikach zostały przedstawione w dynamiczny sposób, nawiązujący do scen ze spotu.

Eksplozję prozdrowotnych dżemów Łowicz dodatkowo akcentują CityLighty i plakaty przygotowane w technice 3D – wyjątkowy efekt ma zwrócić uwagę przechodniów na moc płynącą z owoców. Wszystko za sprawą wykorzystanej tu technologii druku soczewkowego, który pozwala uzyskać przestrzenny efekt. Jest to jedna z pierwszych kampanii zrealizowanych w tej technice na tak dużą skalę oraz pierwsza tego typu kampania marki Łowicz. Oprócz telewizji i outdooru, Łowicz jest również obecny ze swoimi działaniami w Internecie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Kasia 2016-11-17 00:33:17

  Już znalazłam

  The Flower Duet Lakmé

 • Podpiszcie muzykę 2016-11-15 22:17:12

  Co to za muzyka w tle tej reklamy? Jest przepiękna :)

 • Kasia 2016-11-14 16:54:54

  Czy ktoś wie jaki utwór muzyczny został wykorzystany w tej reklamie dżemów?

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  13,32

 • Śr

  7,01

 • Min

  3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8739

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane