Łukasz Jakóbiak ambasadorem kampanii Carlsberga

Autor: pr 8 czerwca 2017 14:36

Łukasz Jakóbiak ambasadorem kampanii Carlsberga fot. materiały prasowe

TRZEŹWO MYŚLĘ to kampania promująca odpowiedzialną konsumpcję alkoholu, jako element nowoczesnego stylu życia. Ambasadorem kampanii jest Łukasz Jakóbiak, twórca internetowego talk-show 20 mkw. Działania w ramach TRZEŹWO MYŚLĘ będą prowadzone od czerwca do września.

- Kultura konsumpcji piwa w naszym kraju rozwija się, a my od lat aktywnie uczestniczymy w tym procesie. TRZEŹWO MYŚLĘ to kolejny krok - kampania, którą chcemy zachęcić do rozsądnej, odpowiedzialnej konsumpcji i podkreślić, że alkohol w żadnej ilości, nigdy nie powinien być spożywany przez kierowców, panie w ciąży lub osoby niepełnoletnie - mówi Beata Ptaszyńska-Jedynak, dyrektor ds. komunikacji Carlsberg Polska – Naszym zdaniem trzeźwe myślenie to pozytywny nawyk i filozofia życiowa – pozwalające czerpać pełnymi garściami z życia oraz podejmować mądre, przemyślane decyzje – dodaje Beata Ptaszyńska-Jedynak.

W ramach kampanii TRZEŹWO MYŚLĘ, Carlsberg nie chce moralizować, ani straszyć, ale pozytywnie i z humorem przekonywać do odpowiedzialnego spożywania alkoholu. Bo umiejętność racjonalnego myślenia pomaga mieć kontrolę, odkrywać świat i odczuwać więcej przyjemności i radości.

Pierwszą odsłonę kampanii wspiera Łukasz Jakóbiak, twórca internetowego talk-show 20 mkw. 13 czerwca na Instagramie Łukasza Jakóbiaka ruszy konkurs, w którym będzie można głosować na trzeźwe myśli, zachęcające w zabawny sposób do rozsądnej konsumpcji alkoholu, ale też takie, którymi na co dzień kierujemy się w życiu. Wybrane trzeźwe myśli pojawią się na limitowanej serii koszulek.

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • tes 2017-06-11 22:45:08

  czego ten koleś się jeszcze nie dopuści by się wypromować?

  może powinien w końcu zacząć reklamować planetromeo portal?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  19,20

 • Śr

  11,51

 • Min

  8,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane