Luksja z promocją konsumencką

Autor: dlahandlu.pl 1 sierpnia 2017 11:21

12 lipca 2017 marka Luksja rozpoczęła promocję konsumencką. Każdy, kto w butelce żelu pod prysznic z linii Luksja Care Pro, Care Pro Men i mydła w płynie Luksja Creamy znajdzie przezroczysty, bezbarwny produkt - wygrywa jedną z 2 000 nagród.

Od połowy lipca żele pod prysznic z linii Luksja Care Pro, Care Pro Men i mydła w płynie Creamy będą mieć specjalnie oznaczone opakowania. Pośród 200 000 oznaczonych promocyjnie produktów ukryto 2 000 produktów, które nie mają koloru. 

Warunkiem otrzymania nagrody jest odnalezienie bezbarwnego produktu i zgłoszenie go poprzez stronę www.luksja.pl, rejestrując kod znajdujący się na promocyjnym opakowaniu. Do wygrania jest aż 1000 nagród po 100 złotych oraz 1000 nagród w postaci zestawów żeli pod prysznic Luksja Care Pro – dla kobiet i mężczyzn. Każdy zarejestrowany kod promocyjny bierze udział w dodatkowej loterii pieniężnej, w której do wygrania jest aż 4 x 5 000 złotych.

Promocja dodatkowo będzie komunikowana w reklamie outdoroowej, na citylightach w największych miastach Polsce, w mediach społecznościowych a także poprzez materiały POS.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane