PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Maciej Dowbor w świątecznej kampanii marki Oral-B

Autor: media2.pl 6 listopada 2014 10:15

Ruszyła nowa kampania Oral-B, promująca szczoteczki elektryczne jako idealny prezent na święta dla niego i dla niej. Twarzą kampanii został dziennikarz i prezenter, Maciej Dowbor, który w specjalnie przygotowanym spocie osobiście przetestował szybkość szczoteczek elektrycznych.

Kampania Oral-B promuje szczoteczki elektryczne jako dużo szybsze i dokładniejsze, niż szczoteczki manualne, a przez to skuteczniejsze w dbaniu o codzienną higienę jamy ustnej. Przekonał się o tym Maciej Dowbor, ambasador Oral-B, który podjął wyzwanie marki i stanął do wyścigu ze szczoteczką elektryczną Oral-B. Wyścig polegał na porównaniu liczby ruchów na minutę wykonywanych przez szczoteczkę elektryczną Oral-B, z liczbą ruchów, jaką może wykonać człowiek używający szczoteczki manualnej. Przebieg i efekt wyścigu jest widoczny w specjalnym spocie telewizyjnym, przygotowanym na potrzeby kampanii. Spot można również obejrzeć na oficjalnym kanale Oral-B Polska na YouTube.

W ramach kampanii w Internecie promowane są również szczoteczki elektryczne z serii Professional Care 700, jako najlepszy świąteczny prezent dla bliskiej osoby. W dwóch spotach video i na banerach reklamowych prezentowane są dwa modele szczoteczki: elegancka czarna dla Niego oraz z końcówką wybielającą dla Niej.

Świąteczna kampania Oral-B prowadzona jest w telewizji, internecie oraz social media i potrwa od listopada do Świąt Bożego Narodzenia 2014 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane