Madej Wróbel w gronie wystawców Food Show 2017

www.portalspozywczy.pl 8 lutego 2017 13:29

Zakłady Mięsne Madej Wróbel, producent kiełbas i wędlin, to nowy wystawca Food Show 2017 - nowego wydarzenia kulinarno-gastronomicznego, które odbędzie się już w marcu w Katowicach.

Madej Wróbel to rodzinna firma założona w 1992 r. w Rudzie Śląskiej. Obecnie jest znana przede wszystkim z produkcji jakościowych kiełbas - zarówno tych cienkich, ciemnych, grubych, jak i podsuszanych. W ofercie spółki znajdują się także inne wyrobu wędliniarskiej. Ambicją firmy Madej Wróbel jest udowodnienie, że kiełbasy w Polsce są niemal dobrem narodowym. To produkty ciekawe, inspirujące, które można przygotować na dziesiątki sposobów.

Producenci i przetwórcy żywności i napojów, dystrybutorzy i handlowcy, restauratorzy, szefowie kuchni, kucharze, menedżerowie restauracji, dostawcy produktów dla branży HoReCa oraz konsumenci spotkają się w dniach 16-18 marca 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w czasie Food Show - unikalnego wydarzenia biznesowego i kulinarnego skierowanego do branży spożywczej i gastronomicznej oraz tysięcy pasjonatów gotowania i dobrego jedzenia.

Organizatorem Food Show jest Grupa PTWP, wydawca magazyny Rynek Spożywczy, portalu dlahandlu.pl i portalspożywczy.pl.

Ruszyła rejestracja!

WIĘCEJ INFORMACJI NA FOODSHOW.PL.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8777

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane