PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Magiczna kukurydza do końca roku chce otworzyć 50 stoisk franczyzowych

Autor: dlahandlu.pl 6 września 2010 12:48

"Magiczna kukurydza" to nowy produkt firmy Fun Foods Polska na polskim rynku. Jej stoiska pojawiły się dotychczas głównie w miejscowościach nadmorskich. Firma poszukuje franczyzobiorców chętnych podjąć współpracę. Do końca roku ma powstać 50 stoisk franczyzowych.

Planując otwarcie kolejnych stoisk w dużych miastach Polski (głównie w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu) oraz w sezonie zimowym w miejscowościach górskich, firma poszukuje franczyzobiorców chętnych podjąć współpracę. Do rozpoczęcia działalności z produktem Fun Foods Polska "Magiczna kukurydza" nie jest potrzebne doświadczenie w branży gastronomicznej, jednakże firma chętnie podejmie współpracę również z osobami prowadzącymi juz własne stoiska gastronomiczne, na których sprzedawałyby produkt po zakupieniu specjalnego wózka.

Działalność można rozpocząć po zakupie jednego z oferowanych pakietów - basic w cenie 5999 zł netto (w skład którego wchodzą 200 kg mrożonych ziaren kukurydzy cukrowej, 4 kg posypek smakowych, urządzenie do gotowania na parze "steamer", 1800 sztuk kubków "Magicznej kukurydzy" z nadrukiem, 2 koszulki i 2 czapki oraz materiały marketingowe) lub premium w cenie 13 999 zł netto (który obejmuje 300 kg mrożonych ziaren kukurydzy, 4 kg posypek smakowych, urządzenie do gotowania na parze "steamer", 2700 sztuk kubków "Magicznej kukurydzy" z nadrukiem, 2 koszulki i 2 czapki, materiały marketingowe i wózek gastronomiczny). Franczyzobiorca sprzedaje około 100 kg ziaren miesięcznie a dostawy kukurydzy są dokonywane zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Cena sugerowana kubka "Magicznej kukurydzy" to 5 zł, więc poniesiony wkład inwestycyjny zwróci się w ciągu najbliższych miesięcy.

Licząc na dynamiczny rozwój marki firma zakłada otwarcie 50 punktów sprzedaży do końca bieżącego roku, oferując 25 pierwszym franczyzobiorcom prawo prowadzenia działalności bez opłaty franczyzowej w ciągu pierwszego 3-miesięcznego minimalnego okresu franczyzy. Stoisko jest nieduże (ma wymiary około m x m długości i 2 m wysokości), wózka nie trzeba składać (jest dostarczany w 2 częściach), a przygotowanie produktu do spożycia jest łatwe i do jego przyswojenia wystarczą dostarczane przez firmę materiały.

Franczyza podstawowa obejmuje prowadzenie 1-3 stoisk z "Magiczną kukurydzą", a w przypadku większej ilości firma zapewnia franczyzobiorcy status przedstawicielstwa rejonu, który gwarantuje wyłączność na terenie danego miasta lub województwa. Firma Fun Foods Polska zapewnia franczybiorcom doradztwo i pomoc logistyczno-marketingową.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,99

  • Śr

    4,03

  • Min

    2,82

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane