PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Magiczna Kukurydza w ogólnopolskiej franczyzie

Autor: dlahandlu.pl 26 listopada 2010 14:01

Fun Foods Polska rozwija koncept "Magiczna Kukurydza". Firma zdecydowała o rozwoju franczyzy we wszystkich regionach kraju.

W tym roku Magiczna Kukurydza debiutowała w polskich miejscowościach nadmorskich oraz w kilku większych miastach kraju. Obecnie firma poszukuje franczyzobiorców, chętnych do współpracy. Stoisko franczyzowe można otworzyć w centrach handlowych, na dworcach, parkach rozrywki, multipleksach, kompleksach biurowych i wielu innych miejscach, a sezonowo przy plażach czy stokach narciarskich.

Fun Foods Polska planuje otworzyć około 50 stoisk do końca 2011 roku. Sprawdzona jest forma współpracy z osobami prowadzącymi już własne stoiska gastronomiczne, na których sprzedawany jest przysmak na specjalnym wózku. Oferta nie ogranicza się jednak wyłącznie do podmiotów posiadających doświadczenie w branży gastronomicznej.

W związku z planowaną w 2011 r. ekspansją, spółka Fun Foods Polska przygotowała promocyjną ofertę dla franczyzobiorców. Dotychczas działalność można było rozpocząć przez zakup jednego z pakietów w cenach: 5999zł i 13999zł. Obecnie franczyzobiorca, dostaje również do wyboru znacznie tańszy pakiet Start-Mini, kosztujący 3999zł, w skład którego wchodzi100 kg kukurydzy, 900 kubków, 4 kg posypek smakowych, urządzenie do gotowania na parze "steamer", 2 koszulki i czapkę oraz materiały marketingowe. Miesięczna sprzedaż jednego punktu wynosi około 400 kg ziaren kukurydzy, co równa się średnio 130 kubkom dziennie. Cena sugerowana kubka Magicznej Kukurydzy to 5 złotych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,78

  • Min

    4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane