PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Magnolia Park przejdzie III fazę rozbudowy

Autor: dlahandlu.pl 14 lutego 2012 09:15

Nowy właściciel Magnolia Park, Blackstone Real Estate Group, zamierza kontynuować rozbudowę centrum handlowego. Rozpoczęcie trzeciej fazy, warunkowane uzyskaniem stosownych pozwoleń, planowane jest na czwarty kwartał 2012 roku, a jej zakończenie ma nastąpić do końca 2013 roku.

W ramach tej fazy inwestycji właściciel zamierza powiększyć Magnolia Park o nową powierzchnię handlową do 20 000 mkw. Inwestycja pozwoli na uzupełnienie oferty centrum o nowe sklepy, w tym marki odzieżowe dotychczas niedostępne we Wrocławiu. W dobudowanej części galerii pojawią się również nowe restauracje i kawiarnie, a oferta rozrywkowo-rekreacyjna zostanie poszerzona.

„Bardzo się cieszymy, że do grona najemców Magnolia Park dołączył hipermarket budowlany Castorama, a druga faza rozbudowy centrum handlowego została zakończona zgodnie z planem. Podjęliśmy decyzję o realizacji kolejnej fazy rozbudowy, której rozpoczęcie zaplanowane jest na końcówkę 2012 roku" - powiedział Paul Kusmierz, prezes Master Management Group.
15 lutego 2012 roku w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu zostanie otwarty hipermarket budowlany Castorama. Sklep zajmuje powierzchnię 10 200 mkw. i znajduje się w nowopowstałym budynku w południowo-wschodniej części galerii. Na dachu hipermarketu
zostanie uruchomiony dodatkowy parking dla klientów na 500 miejsc postojowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane