PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Magnolia Park rozbudowuje strefę restauracyjną

Autor: dlahandlu.pl 20 sierpnia 2013 10:18

- Rozpoczął się kolejny etap rozbudowy Magnolia Park, w ramach którego strefa food court zostanie przeniesiona i powiększona. Oferta restauracyjna obejmie 21 lokali oraz 650 miejsc siedzących. W sierpniu do grona restauracji, takich jak SUBWAYŸ i McDonald's, dołączy samoobsługowy bar Multifood STP, natomiast we wrześniu - japońsko-koreańska Ohh! Sushi & Grill, turecki Sevi Oriental, a także Vege Life. Za kilka miesięcy swoje lokale w Magnolia Park ponownie otworzą Burger KingŸ i KFC.

 Centrum handlowe wzbogaci się także o nowych najemców z branży mody i sportu, którzy otworzą swoje lokale na parterze. Wśród nich znajdą się: sklep z modą męską Próchnik, multibrandowa sieć SIZEER. Obecnie trwają pracę nad przygotowaniem nowych lokali dla marki Deichmann oraz drogerii Super-Pharm, które wkrótce zmienią swoją lokalizację.

Rozbudowa Magnolia Park rozpoczęła się na początku 2013 roku. W ramach prac przygotowawczych zmieniony został układ ruchomych schodów na Placu Niebiańskim. Docelowo, w ramach rozbudowy, Magnolia Park zostanie powiększona łącznie o 20 000 mkw. Na nowej powierzchni od strony ulicy Legnickiej znajdzie się 60 nowych sklepów.

Magnolia Park należy do portfela King's Street Retail, platformy grupującej wysokiej jakości polskie centra handlowe. Od października 2011 roku za zarządzanie Magnolia Park odpowiada Master Management Group.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,09

  • Śr

    2,58

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane