PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Makarun Spaghetti and Salad rozwija sieć. Wchodzi we franczyzę

www.portalspozywczy.pl 17 kwietnia 2014 12:19

Makarun Spaghetti and Salad rozwija sieć. Wchodzi we franczyzę

Krakowska sieć Makarun Spaghetti and Salad, która sprzedaje włoskie spaghetti z sosami w formie "take away", otwiera lokal w Rzeszowie. Marka planuje rozwój we franczyzie.

Firma KST Gastro Group Marcin Szworak, która operuje siecią Makarun Spaghetti and Salad, otwiera w maju piąty lokal w portfolio, który zlokalizowany będzie w Rzeszowie. Będzie to czwarty punkt sieci. Pozostałe trzy znajdują się w Krakowie.

Jak zapewnia firma, pula zainteresowanych kolejnymi lokalami nadal wzrasta, więc rozpoczęto promocję programu franczyzowego. Aby otworzyć swoją spaghetterię, która będzie zarabiać, wystarczy kapitał zaczynający się od 25 tys. zł Wstępna opłata franczyzowa wynosi 15 tys. zł. Przystosowanie lokalu to wydatek od 10 tys. zł do 35 tys. zł (w zależności od stanu wyposażenia i powierzchni lokalu), a miesięczna opłata franczyzowa - 700 zł. System franczyzowy nie przewiduje opłat od obrotu lokalu. Podstawowe wymagania sieci to powierzchnia lokalu w wysokości minimum 15 mkw.

Koncept Makarun Spaghetti and Salad zakłada sprzedaż makaronów w tekturowych kubełkach z charakterystycznymi czerwonymi widelcami. Kubełek z małą porcją Bolognese zaczyna się już od ceny 5,90 zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • rem 2014-04-17 14:42:50

  Póki com mają spaghetti najlepsze w Krakowie. Ciekawe, kiedy podniosą ceny?:)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,45

 • Śr

  4,24

 • Min

  2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7436

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane