PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Makłowicz będzie uczył klientów Tesco gotować

Autor: dlahandlu.pl 20 marca 2012 13:12

Makłowicz będzie uczył klientów Tesco gotować

Tuż przed Wielkanocą, znany podróżnik i miłośnik kuchni wraz z siecią sklepów Tesco zachęcają do wspólnego gotowania. Robert Makłowicz wybrał kilkadziesiąt produktów marki Tesco, z których będzie korzystał regularnie w swoich przepisach. Te obejrzymy na stronie internetowej Tesco i w sklepach sieci w całej Polsce.

Internetowe spoty Tesco nie będą zwykłymi przepisami, ale szkołą gotowania pod okiem kulinarnego eksperta. Co miesiąc poznamy 10 oryginalnych, ale równocześnie nietrudnych w wykonaniu propozycji. Na stronie tesco.pl dowiemy się więcej o wybranych produktach - o ich pochodzeniu czy unikalnych właściwościach.

Współpracę Tesco z Robertem Makłowiczem zapowiadają spoty telewizyjne oraz materiały POS w sklepie i gazetki reklamowe Tesco. Kampania ma charakter ciągły, zaś współpraca jest z Tesco z Robertem Makłowiczem jest długoterminowa.

Tesco Polska jest czołową siecią sklepów samoobsługowych na polskim rynku z 420 sklepami, od hipermarketów po małe osiedlowe supermarkety. Co tydzień sklepy Tesco odwiedza 5 milionów klientów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,06

  • Min

    2,05

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane