Makro i Eurocash walczą o dostawy dla sieci Sphinx

Autor: dlahandlu.pl 19 lutego 2015 22:58

Makro i Eurocash walczą o dostawy dla sieci Sphinx

Sfinks Polska rozpoczął negocjacje zmierzające do zawarcia umowy w zakresie świadczenia usług dystrybucyjnych. Spółka prowadzi negocjacje m.in. z Eurocash, a także z Makro Cash&Carry.

Spółka Sfinks Polska poinformowała, że 19 lutego 2015 r. rozpoczęła negocjacje zmierzające do zawarcia umowy w zakresie świadczenia usług dystrybucyjnych, w tym m.in.: zakupu produktów od dostawców, ich transport i sprzedaż do restauracji oraz dostarczania produktów, do restauracji prowadzonych bezpośrednio przez Sfinks jak również przez podmioty działające w oparciu o zawarte ze Sfinks Polska umowy franczyzy lub umowy cywilno-prawne o podobnym charakterze.

Spółka podała, że negocjacje są prowadzone zarówno z obecnym dystrybutorem, czyli z Eurocash jak i z innymi podmiotami tj. Makro Cash&Carry Polska SA oraz Farutex Sp. z o.o.

- Powyższe ma na celu zapewnienie ciągłości dostaw produktów do restauracji działających w ramach sieci zarządzanych przez spółkę restauracji i związane jest ze zbliżającym się upływem okresu trwania obecnie zawartej w tym zakresie umowy, o której spółka informowała w raporcie bieżącym nr 27/2012 z dnia 7 grudnia 2012 r. - "Zawarcie znaczącej umowy z Eurocash" - poinformowała spółka.

Sfinks Polska przewiduje, że szczegółowe negocjacje zostaną zakończone w ciągu trzech miesięcy.

Sfinks Polska zarządza 107 restauracjami na terenie Polski, w tym siecią 92 restauracji Sphinx, 10 restauracjami Chłopskie Jadło i 5 restauracjami Wook.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,69

 • Śr

  0,84

 • Min

  0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane