Makro zaopatrzy sklepy z Kołobrzegu

Autor: dlahandlu.pl 24 kwietnia 2012 14:46

Makro zaopatrzy sklepy z Kołobrzegu

23 kwietnia br. MAKRO Cash & Carry uruchomiło w Kołobrzegu jedenastą mniejszą halę tzw. MAKRO Punkt na polskim rynku. MAKRO Punkt w Kołobrzegu, podobnie jak dziesięć poprzednich, to rozwiązanie skierowane głównie do klientów z sektora handlu detalicznego.

 

Na powierzchni ponad 1350 mkw. znajduje się około 4700 produktów. Podstawę stanowią artykuły spożywcze, takie jak konserwy, przetwory, koncentraty spożywcze, artykuły sypkie, kawa, herbata, a także świeża żywność: nabiał, owoce i warzywa. W kołobrzeskiej hali nie brakuje również produktów spożywczych sygnowanych marką ARO i Fine Ford oraz podstawowe artykuły przemysłowe w dwóch kategoriach: art. biurowe i art. pierwszej potrzeby.

 W MAKRO Punkcie można również zamówić artykuły dostępne w dużych halach MAKRO i produkty katalogowe.

MAKRO Punkty funkcjonują na polskim rynku od 2009 roku. Pierwsza hala tego formatu powstała w Tarnowie. W 2010 roku otwarto trzy kolejne: w Lesznie, Słupsku, Radomiu. W 2011 roku dołączyło do nich pięć nowych placówek: w Nowym Targu, Jeleniej Górze, Pile, Gorzowie Wielkopolskim i Tarnobrzegu. Ostatni MAKRO Punkt otwarty został w styczniu 2012 roku we Włocławku.

 W Polsce MAKRO Cash & Carry istnieje od 15 lat; posiada obecnie 41 hal (w tym już jedenaście hal mniejszego formatu). Łączna powierzchnia sprzedaży hurtowej wynosi ponad 270 000 m2. MAKRO Cash & Carry zatrudnia w Polsce około 7,5 tys. osób. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    2,62

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9201