Małgorzata Zawadewicz nowym managerem dywizji Softlines Agito.pl

Autor: www.dlahandlu.pl 12 maja 2016 10:47

Wchodząca w skład grupy eMAG firma Agito.pl ma nowego managera produktów Softlines w dziale handlowym. Została nim Małgorzata Zawadewicz, która dołącza do Tomasza Fuksa prowadzącego dywizję Hardlines. Podział działu handlowego na dwie części ma na celu polepszenie komunikacji z partnerami i dostawcami oraz ułatwić budowanie wartości dodanej i pozytywnych doświadczeń klientów w poszczególnych kategoriach produktowych.

- Małgorzata pomoże nam dokończyć pozytywne zmiany zachodzące w dziale handlowym oraz zbudować jeszcze lepsze relacje z partnerami w wymagających kategoriach, takich jak produkty dla dzieci, DIY, kosmetyki czy elementy wyposażenia i dekoracji domu. Jej głównym zadaniem na najbliższe miesiące jest wypracowanie procesów współpracy z naszymi parterami handlowymi, zwiększenie liczby oferowanych produktów oraz przygotowanie spójnej i skalowalnej polityki sprzedażowej dla całej dywizji Softlines – powiedział Remigiusz Chrzanowski, Dyrektor Zarządzający Agito.pl

Małgorzata Zawadewicz przed dołączeniem do Agito.pl pracowała w firmach takich jak Avon, Oriflame czy Smyk. Wprowadzała też program wparcia planowania zakupów w dużej firmie z branży farmaceutycznej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,37

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane