Małopolski Urząd Marszałkowski rozwiązuje umowę z Almą

Autor: krknews.pl/dlahandlu.pl 10 sierpnia 2016 11:05

Małopolski Urząd Marszałkowski rozwiązuje umowę z Almą fot. Alma Market

Kończy się współpraca województwa małopolskiego z delikatesami Alma Market. To efekt kłopotów finansowych grupy kapitałowej, do której należą sklepy - podaje krknews.pl

Alma jest partnerem strategicznym Małopolskiego Festiwalu Smaku. Na mocy, podpisanej 6 sierpnia 2013 roku umowy, w sklepach były sprzedawane małopolskie produkty żywnościowe.

Porozumienie o współpracy zostało zawarte na dziesięć lat, a więc powinno obowiązywać do 2023 roku. Jednak, jak dowiedział się portal KRKnews, z powodu kłopotów finansowych Almy, urzędnicy chcą rozwiązać umowę.

Przypomnijmy, niedawno zarząd spółki Alma Market podjął decyzję o przeglądzie opcji strategicznych we wszystkich obszarach działalności biznesowej. "Na tym etapie przeglądu wszystkie opcje będą rozważane, w tym poszukiwanie dla spółki inwestora branżowego, utrzymanie istniejącej struktury właścicielskiej, jak również poszukiwanie inwestora finansowego. Decyzje związane z wyborem konkretnej opcji przez zarząd nie zostały podjęte" - podała spółka w komunikacie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • monaco 2016-08-11 19:07:59

  Dokładnie! Swoją części the endu ma pani prezes MM tylko sprytnie się wcześniej wycofała!!!

 • umazgajona 2016-08-11 13:33:00

  Mazgaj sprowadzil "fachowcow z warszawki" i mu Alme rozp....lili.Jedz pan lepiej do tej swojej rezydencji w Monaco i relaksuj sie na emeryturze.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,18

 • Śr

  4,68

 • Min

  3,74

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8471

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 689431

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane