PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Małpka Express doszła do 80 sklepów

Autor: dlahandlu.pl 15 maja 2013 10:35

Od początku roku w całej Polsce otwarto już 30 placówek na terenie siedmiu województw. To jednak dopiero początek planowanej na 2013 r. ekspansji.

Małpka Express rozpoczęła rok od otwarcia dwóch placówek w Poznaniu oraz po jednej w Szczecinie, Gdyni, Łodzi i Tczewie. W marcu i kwietniu do działających sklepów dołączyły 24 placówki. Najwięcej z nich zostało otwartych w województwie pomorskim: pięć w Gdańsku oraz po jednej w Gdyni i Sopocie. Zainteresowaniem sieci cieszyło się także województwo wielkopolskie, gdzie od początku roku powstały cztery lokale: w Poznaniu i Kaliszu. Małpki Express otwierały się także na Dolnym Śląsku: we Wrocławiu oraz Legnicy. Kolejne cztery sklepy powstały w Szczecinie, a także w województwach śląskim (w Bytomiu, Wodzisławiu Śląskim i Sosnowcu), łódzkim (Łódź oraz Bełchatów) oraz w Warszawie.
Sieć Małpka Express zadebiutowała na rynku 17 marca 2012 r. otwarciem sklepu  w Szczecinie-Warzymicach. Dziś pod jej szyldem działa już 80 lokali. Łącznie w 2013 roku powstanie 150 nowych placówek. Do 2021 r. firma Małpka S.A. planuje zainwestować na rozwój Małpki Express łącznie 600 mln zł.
Małpka Express oferuje asortyment spożywczo-monopolowy, składający się z ok. 2 500 indeksów produktowych. Są to m.in.: artykuły spożywcze, słodycze, warzywa i owoce, alkohole i wyroby tytoniowe oraz prasa, chemia i kosmetyki. Każda placówka składa się z sali sprzedaży oraz wyodrębnionej strefy Małpka Cafe, pełniącej funkcję mini-kawiarni.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane