Małpka Express idzie na Wschód. Otworzy sklepy w woj. lubelskim

Autor: dlahandlu.pl 3 marca 2014 13:29

Małpka Express idzie na Wschód. Otworzy sklepy w woj. lubelskim

Małpka Express zakończyła 2013 r. liczbą 220 sklepów na terenie całego kraju. W tym roku powstanie ok. 180 kolejnych placówek. Sieć planuje rozszerzyć swoją ekspansję również o wschodnie województwa.

W tym roku spółka planuje rozszerzyć ekspansję o wschodnie województwa, które do tej pory nie znajdowały się w obszarze zainteresowania sieci: - Nasze długoterminowe plany ekspansji zakładają równomierne rozłożenie liczby sklepów w poszczególnych województwach - mówi Maciej Szturemski, prezes zarządu spółki Małpka S.A. - W tym roku pierwsze placówki Małpka Express powstaną m.in. w województwie lubelskim, w którym do tej pory nie prowadziliśmy żadnego sklepu.

Małpka Express otworzyła swój pierwszy sklep 17 marca 2012 r. w Szczecinie - Warzymicach. Pod koniec debiutanckiego roku sieć liczyła 50 placówek. W pierwszych latach działalności nowe sklepy powstawały przede wszystkim w zachodnich i centralnych rejonach kraju. Obecnie najwięcej placówek funkcjonuje w województwie śląskim (45), wielkopolskim (33), zachodniopomorskim (31) oraz dolnośląskim (28). Powierzchnia sklepów wynosi od 55 do 95 mkw.
Małpka Express oferuje asortyment spożywczo-monopolowy, składający się z ok. 2 500 indeksów produktowych. Są to m.in.: artykuły spożywcze, słodycze, warzywa i owoce, wędliny, alkohole i wyroby tytoniowe oraz prasa, chemia i kosmetyki.

Małpki Express oferują m.in. bezpłatny dostęp do Internetu, punkty odbioru sklepu internetowego Merlin.pl, możliwość zapłacenia rachunków w sieci Via Moje Rachunki. W obrębie sklepu działają mini-kawiarnie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Riom 2014-03-09 13:27:21

    może zaczna tez w Rosji otwierac , oni lubia zamordyzm

  • Rencia 2014-03-04 00:59:54

    Jak dobrze idzie można zarobić 1zł na godzine tyle mam jako ajent żabki , zamknąc też nie ma z czego , bo na to to dopiero potrzebna kasa

  • Michał 2014-03-03 18:02:50

    No to niech ajent trzyma się za portfel. Będzie potrzebny duży by pokryć koszty prowadzenia sklepu tej sieci. To taka żabka tylko pod przykrywka małpki. Zresztą były właściciel żabki ten sam. Ciekawe ile marży ajentowi zaproponuje 2,5% jak w żabce?

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5323

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane