Małpka Express szuka 10 partnerów do prowadzenia sklepów

Autor: dlahandlu.pl 17 września 2012 11:18

Sieć MAŁPKA EXPRESS prowadzi rekrutację, która wyłoni kolejnych dziesięciu partnerów prowadzących sklepy . Oferta skierowana jest do osób, które chcą rozpocząć własną działalność gospodarczą, jednak nie dysponują wystarczającymi zasobami umożliwiającymi samodzielny start.

Koszty związane z adaptacją lokalu, jego wyposażeniem i zatowarowaniem ponosi MAŁPKA S.A. Firma oferuje dedykowany system szkoleń, wsparcie handlowe, merchandisingowe, sprzedażowe oraz marketingowe - mówi Maciej Szturemski, prezes aarządu firmy MAŁPKA S.A.
System motywacyjny jest uzależniony od uzyskiwanych obrotów, zaś podstawa wynagrodzenia jest stała i zagwarantowana w umowie.
Sieć sklepów typu convenience MAŁPKA EXPRESS oferuje asortyment spożywczo - monopolowy liczący ok. 2500 indeksów. Ważnym elementem konceptu sklepów jest Strefa Cafe, czyli wyodrębniona przestrzeń lokalu, gdzie klienci mogą wypić kawę, zjeść ciepłą przekąskę, posłuchać muzyki i skorzystać z darmowego Internetu. Wszyscy, którzy przy okazji zakupów chcą nadać paczkę lub list, mają taką możliwość.
Obecnie trwa rekrutacja w miejscowościach: Braniewo, Lwówek Śląski, Racibórz, Łodygowice, Giżycko, Warszawa, Wałcz, Tuchola, Bydgoszcz, Wolsztyn. 19 sklepów MAŁPKA EXPRESS funkcjonują już m.in. na terenie Dębicy, Bytomia, Szczecina - Warzymic, Słupcy, Opola, Świebodzic, Poznania, Lubonia i Polkowic.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • 28324 2016-03-08 20:26:48

  to widocznie nie wiem gdzie te sklepy były bo w łodzi jest ok i nie trzeba swiecic oczami tylko ajenci powinni sie przyłozyc do pracy

 • Aga 2015-10-31 13:09:53

  Błagam ludzie nie wchodzcie w to nigdy bo to mafia

 • Dorota 2015-04-27 13:58:40

  Witam,

  w Ciechanowie jest jeden sklep MAŁPKA EXPRESS i stary, po terminie towar z naklejoną ceną promocyjną, która wcale nie jest promocyjną, ustawiony w pięknych koszach. Zaznaczam iż na półkach jest niewiele towaru, większość jest w koszach z promocjami. Termin tych produktów spożywczych minął w grudniu zeszłego roku, "najświeższy" towar jest z datą lutego 2015 roku. Skandal. Po rozmowie z kierownikiem sklepu, dowiedziałam się, iż nikt mnie nie zmusza do zakupu. Pracownicy są szantażowani i zmuszani do sprzedaży towaru, który winien być utylizowany. Poczęstowałam kierowniczkę sklepu czekoladą Milka (termin do spożycia upłynął 15.02.2015 r), odmówiła spożycia ale klientów małych i dorosłych świadomie truje. Ja jako klient mam czuć się pewnie i ufać a nie być podejrzliwym i sprawdzać każdą datę na towarze.  Proszę Pana Prezesa o interwencję w tej sprawie, bo zła opinia szybko się roznosi a na szacunek i zaufanie trzeba pracować latami.

ZOBACZ WSZYSTKIE (15)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10937

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 748244

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane