PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Małpka Express zakończyła I półrocze z 10 sklepami

Autor: dlahandlu.pl 27 czerwca 2012 09:50

Ogólnopolska sieć convenience - Małpka Express powiększyła się w czerwcu o sklep na terenie Lubonia. Na koniec miesiąca zaplanowano jeszcze jedno otwarcie - w Polkowicach. Tym samym Małpka Express zakończy drugi kwartał 2012 roku z 10 otwartymi lokalami na terenie ośmiu województw.

Dziewiąty sklep w ramach sieci Małpka Express został otwarty w sobotę (23 czerwca) na terenie Lubonia w województwie wielkopolskim. Na 73 mkw. powierzchni sprzedażowej oferuje standardowy asortyment spożywczo - monopolowy oraz dodatkowe usługi, w tym bezpłatny dostęp do Internetu i możliwość skorzystania z wyodrębnionej Strefy Cafe. W ostatnią sobotę miesiąca (30 czerwca), w pasażu Czerwona Torebka w Polkowicach (woj. dolnośląskie), zostanie otwarty kolejny sklep w ramach sieci. Jego powierzchnia sprzedażowa wyniesie 85 mkw.
W asortymencie MAŁPKI EXPRESS znajduje się ponad 2 500 indeksów produktowych, które obejmują m.in. artykuły spożywcze, słodycze, alkohole, wyroby tytoniowe, warzywa i owoce oraz prasę, chemię i kosmetyki. Do asortymentu dóbr FMCG dodaliśmy ciepłe przekąski i kawę „za grosze", zapewniliśmy dostęp do Internetu, a także realizujemy usługi pocztowe - mówi Maciej Szturemski, prezes zarządu firmy „MAŁPKA" S.A.

Sieć zadebiutowała na polskim rynku w marcu b.r. Małpki Express funkcjonują już na terenie Dębicy, Bytomia, Szczecina - Warzymic, Słupcy, Opola, Świebodzic, Tomaszowa Mazowieckiego i Poznania.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Anodin 2012-06-30 10:48:54

    Ciekawe ile ajenci tych sklepów dostali za sprzedawanie towaru Światlskich tak jak w Żabce 5% od miesięcznych obrotów? Bo jak tak to przedsięwzięcie z tą siecią grozi wielka klapą. Te sklepy będą miały obtoty nie większe niż żabki czyli ok 100 tyś zł miesięcznie. Ajent jako przedsiębiorca będzie musiał z tej marży żyć po opłaceniu ok 10 tyś zł kosztów. Może Świtalski pochwalił by się jakie warunki współpracy proponuje na papierze czyli umowie. Bo jak ma taką umowę jak ajenci czyli kawałek papieru bez marż, i jasno sprecyzowanych warunków współpracy to taka współpraca może być fikcją. Niech zainteresowanie ewentualna współpraca zapoznają się z umowa na forum ajentów żabki i porównają. Bo jak nie to będzie bolała jak ch..a

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane