Mały ruch w CH Ogrody

Autor: expresselblag.pl 13 października 2015 10:48

Właściciele sklepów w Centrum Handlowym Ogrody, biorąc pod uwagę wysokie czynsze za wynajem lokali, powodów do ogromnej radości nie mają. Nie mogą też się cieszyć z dużych zysków, bo jeśli Ogrody w tygodniu świecą pustkami, zarobki handlowców pozwalają ledwie wiązać koniec z końcem - podaje expresselblag.pl.

Nie tylko w Elblągu brakuje klientów w Centrum Handlowym Ogrody. Grupa przedsiębiorców z centrum handlowego w Olsztynie, na początku tego roku, po kilku miesiącach działalności była rozczarowana obrotami w swoich sklepach. Niezadowoleni handlowcy szukali pomocy w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Ochrony Najemców i zapowiadają starania o obniżenie czynszów za swoje lokale.

Okazuje się, że dwie galerie handlowe w Olsztynie to zbyt dużo. W Elblągu PKP ma plany wybudować w okolicy dworca nowe centrum handlowo-usługowe. Czy wówczas sytuacja najemców w Ogrodach będzie jeszcze gorsza? Wiele zależy od sytuacji związanej z aktualnym kryzysem gospodarczym pomiędzy Unią Europejską a Rosją. Wielu handlowców z Elbląga, wierzyło że Rosjanie będą licznie odwiedzali Ogrody.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8846

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane