Manager z doświadczeniem w Agros Holding dołącza do Allegro

Autor: dlahandlu.pl 10 lipca 2017 11:44

Jakub Kłoczewiak dołączył do zespołu Allegro obejmując stanowisko dyrektora ds. relacji z klientem. Będzie odpowiedzialny za to, aby kontakt z Allegro był szybki, bezproblemowy i użyteczny.

- Allegro ma ponad 20 milionów zarejestrowanych klientów, którzy kupują milion przedmiotów dziennie. Z perspektywy zespołu obsługi klienta to olbrzymie wyzwanie – mówi Przemysław Budkowski, prezes Allegro. - W internecie mamy do czynienia z prawdziwą wolnością wyboru: od konkurencji dzieli nas jedno kliknięcie, dlatego obsługa klientów ma kluczowe znaczenie dla Allegro. Zależy mi bardzo, aby doświadczenie zakupowe naszych klientów było jak najlepsze i dlatego bardzo się cieszę, że do naszego zespołu dołącza Jakub Kłoczewiak, manager z olbrzymim doświadczeniem w tym zakresie – dodaje Przemysław Budkowski.

Jakub Kłoczewiak ma ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie budowania strategii oraz zarządzania zespołami obsługi klientów. Był m.in. wiceprezesem Liberty Global/UPC Polska odpowiedzialnym za obsługę klientów operatora kablowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Wcześniej przez kilka lat zarządzał obsługą klienta w grupie Orange m.in. jako prezes spółek Contact Center sp. z o.o. oraz Orange Customer Service sp. z o.o. Pracował także dla Agros Holding (grupa Pernod Ricard) oraz PKO BP. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej oraz studiów MBA na University of Illinois at Urbana-Champaign.


Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,94

  • Min

    3,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane