PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

MarcPol doszedł do 60 placówek w sieci

Autor: dlahandlu.pl 15 września 2014 20:11

17 września sieć Marcpol otworzy w Turku nowy supermarket, a w następnych zapowiada planuje otwarcia kolejnych co najmniej 20 placówek. Supermarket w Turku będzie o powierzchni nieco ponad 1,4 tys. mkw. Będzie to pierwsza placówka MarcPol w tym mieście i jednocześnie 60. w ramach całej sieci. Oznacza to, ze od początku roku firma uruchomiła jedynie 4. placówki. Jednocześnie w tym roku firma sprzedała 9 placówek Biedronce, zaś w 2011 - 11 sklepów. W ten sposób na przestrzeni 3 lat łącznie sieć pozbyła się 20 placówek.


- Nowy supermarket w Turku będzie najdalej na zachód wysuniętą placówką naszej sieci. Systematycznie poszerzamy zakres działania, tak aby objąć zasięgiem cały kraj - powiedziała Iwona Zarucka, wiceprezes MarcPol SA.
Obecnie większość sklepów sieci MarcPol znajduje się w centralnej i północno-wschodniej części  Polski. MarcPol zakłada otwarcie w najbliższym czasie kolejnych placówek.
- W nadchodzących miesiącach planujemy uruchomienie co najmniej dwudziestu kilku nowych lokalizacji. Tempo naszej ekspansji w kolejnych okresach będzie przyspieszać - mówi wiceprezes MarcPol.
MarcPol SA powstał w 1988 roku. Obecnie sieć liczy 60 placówek. W jej skład wchodzą zarówno duże centra handlowe o powierzchni ponad 4000 mkw., supermarkety, jak i mniejsze sklepy. Drugim filarem działalności jest budowa i zarządzanie obiektami handlowymi..

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    11,63

  • Min

    9,07

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane