MarcPol na ćwierćwiecze istnienia zmienia logo i wygląd swoich placówek (zdjęcia)

Autor: www.dlahandlu.pl 17 grudnia 2015 10:38

MarcPol na ćwierćwiecze istnienia zmienia logo i wygląd swoich placówek (zdjęcia) fot. materiały pracowe MarcPol

16 grudnia br. przy ul. Morcinka 3b ruszył nowy sklep MarcPol na warszawskim Bemowie. Placówkę wyróżnia zupełnie odmieniona identyfikacja wizualna, w tym nowe logo. W najbliższym czasie MarcPol planuje otwarcie kolejnych ośmiu sklepów w nowym formacie.

Założona w 1988 roku sieć sklepów spożywczych MarcPol przechodzi obecnie gruntowną modernizację polegającą na odświeżeniu logo i zmianie wyglądu sklepów, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Otwarta placówka przy ul. Morcinka 3b to pierwszy MarcPol w nowych zielono-czerwonych barwach z logo po rebrandingu. 

- Nowe logo, które pojawiło się na szyldzie naszego sklepu na Bemowie to wyraz kluczowej fazy zmian, w które wkracza nasza firma w kolejnym ćwierćwieczu swojego istnienia. Chcemy działać jeszcze bliżej lokalnych społeczności, z którymi coraz to bardziej ścisła współpraca, ma być podstawą działalności naszej firmy –  tłumaczy Marek Mikuśkiewicz, prezes zarządu firmy MarcPol S.A.

Nowy MarcPol na Bemowie to sklep osiedlowy. Na 160 mkw. powierzchni znaleźć można m.in. mięsa, wędliny, wędzone i mrożone ryby oraz sery „zza lady”, warzywa i owoce w dziale „Zieleniak”, oraz pieczywo odpiekane na miejscu.  

Sklep na Bemowie to 62. placówka sieci MarcPol. W najbliższym czasie zostanie otwartych kolejnych osiem sklepów w nowym formacie.

Przypomnijmy, według wcześniejszych planów sieć chciała otworzyć w tym roku 40 sklepów, a otworzyła 2 w Stanisławowie Pierwszym (netto przybył tylko jeden - jeden sklep został zamknięty w Lublinie).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Polak 2016-02-06 14:03:03

  Marc Pol to najgorsza sieć sklepów w Polsce. Obsługa tam jest agresywna i opryskliwa. Ja mam złe doświadczenia z tym sklepem dlatego będąc klientem tego sklepu zrezygnowałem z robienia tam zakupów poszedłem do konkurencji i nie żałuję. Teraz właśnie wiem że była to najlepsza decyzja jaką w życiu podjąłem.

 • yoyo 2015-12-21 21:12:47

  - Przechodziliśmy, po prostu i wpadliśmy.

  - Jak to – przechodziłaś? Z tragarzami?

  - Ta! Przechodziliśmy. Z tragarzami. Bardzo cię polubiłem, chłopie

 • ups 2015-12-18 11:00:30

  Brawo za podsumowanie artykułu przez autora: Przypomnijmy, według wcześniejszych planów sieć chciała otworzyć w tym roku 40 sklepów, a otworzyła 2 w Stanisławowie Pierwszym (netto przybył tylko jeden - jeden sklep został zamknięty w Lublinie). To pokazuje wszystkie bajki, które ta firma próbuje sprzedać na rynku. Bieda

ZOBACZ WSZYSTKIE (8)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  7,14

 • Min

  3,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane