PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Marcpol najemcą Galerii NDM

Autor: www.dlahandlu.pl 23 stycznia 2012 13:50

W Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Wojska Polskiego 20 powstanie kompleks handlowy pod nazwą "Galeria NDM". Galeria, o docelowej powierzchni najmu 8 tys. mkw. jest w trakcie budowy i komercjalizacji.

Pierwszy etap, o powierzchni 2 tys. mkw., będzie oddany w użytkowanie w połowie lutego br. Głównym najemcą jest supermarket Marcpol, apteka, oraz pralnia. Kolejne etapy będą oddane w użytkowanie pod koniec br.

- Nowy Dwór Mazowiecki to bardzo interesujący rynek - mówi Wojciech Drozd, właściciel RetPro, firmy odpowiedzialnej za komercjalizację i zarządzanie obiektem. Z jednej strony bardzo blisko Warszawy więc relatywnie wysoka siła nabywcza mieszkańców, z drugiej stronie budowane lotnisko w mieście, które będzie otwarte na Euro2012. W promieniu kilometra od lokalizacji inwestycji budowanych jest obecnie kilkaset mieszkań, więc już bardzo ciekawy rynek ma dodatkowo znaczący potencjał wzrostu.

Galeria jest zlokalizowana przy skrzyżowaniu trasy krajowej nr 630 i wiadukcie prowadzącym do centrum miasta. Teren do zagospodarowania ma powierzchnię 1,5ha, w pierwszym etapie zabudowujemy 0,5ha, w drugim etapie kolejną część nieruchomości. Obecnie prowadzone są rozmowy m.in.: z dużym operatorem elektronicznym, sklepem typu dom i ogród oraz kilkoma dużymi operatorami z branży odzież i obuwie.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    6,85

  • Min

    5,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane