PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

MarcPol: W naszej ocenie nie dojdzie do przejęcia akcji spółki przez Immowidzew

Autor: komunikat 7 lutego 2012 15:22

MarcPol: W naszej ocenie nie dojdzie do przejęcia akcji spółki przez Immowidzew

Wczoraj informowaliśmy o licytacji komorniczej akcji należących do MarcPolu. Poniżej zamieszczamy stanowisko spółki MarcPol SA. dotyczące tej sprawy.

"W związku z informacją, która pojawiła się w prowadzonych przez PTWP Online sp. z o.o. portalach internetowych dlahandlu.pl oraz portalspozywczy.pl, a dotyczącą postępowania prowadzonego przez Immowidzew sp. z o.o. i ewentualnego przejęcia przez ten podmiot akcji MarcPol S.A., informujemy, iż nie doszło i w naszej ocenie nie dojdzie do przejęcia przez Immowidzew sp. z o.o. jakichkolwiek akcji wyemitowanych przez MarcPol S.A., w szczególności opisywanego, mniejszościowego pakietu 166.000 akcji stanowiącego 18 proc. wszystkich akcji MarcPol S.A. i - zgodnie z przepisami kodeksu spółek handlowych oraz statutem spółki - nie dającego jego posiadaczowi jakiegokolwiek wpływu na spółkę i jej działalność - napisano w komunikacie.

Bieżąca działalność jak i plany rozwojowe MarcPol S.A. pozostają niezmienione - czytamy dalej. W stanowisku firmy znalazło się także stwierdzenie "zwracamy uwagę, że nie ma podstaw do podawania informacji, iż Immowidzew sp. z o.o. należy do "grupy E.Leclerc", ponieważ "grupa E.Leclerc" formalnie w Polsce nie funkcjonuje."  

Markety pod szyldami E.Leclerc prowadzą w Polsce indywidualni przedsiębiorcy, działający na zasadzie franczyzy, posługujący się logo francuskiej sieci. 

Do spółki Immowidzew należy marekt E.Leclerc w Warszawie, przy ul. Jutrzenki 156.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane