PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

MarcPol wprowadza wypiek pieczywa do swoich sklepów

www.portalspozywczy.pl 27 stycznia 2014 17:46

Sieć MarcPol wprowadza do wszystkich swoich supermarketów nową ofertę pieczywa - w całości wypiekanego na miejscu w sklepie. Do sprzedaży trafiło kilkadziesiąt rodzajów wypieków, od kajzerek i bagietek, po nadziewane rogaliki francuskie czy chleby typu fitness.

Od 27 stycznie klienci sklepów MarcPol mogą kupić gorące pieczywo prosto z pieców. W ofercie każdego ze sklepów MarcPol dostępnych będzie do 60 rodzajów pieczywa. Wśród nich tradycyjne kajzerki, bagietki czy bułki paryskie oraz szeroki wybór bułek i chlebów ciemnych, razowych wieloziarnistych i fitness, a także ciabatek. W ofercie znajdą się również pizzeriny oraz specjały z ciasta francuskiego.

- Chcemy, aby oferta gorącego pieczywa w MarcPolu była najatrakcyjniejsza na rynku i odpowiadała na potrzeby naszych klientów - mówi Michał Kubajek, dyrektor ds. marketingu w MarcPolu. - Regularnie będziemy pytać klientów o opinie na temat naszego pieczywa oraz poszerzać ofertę zgodnie z ich oczekiwaniami - dodaje Kubajek.

Gorące pieczywo prosto z pieców MarcPolu będzie dostępne przez cały tydzień od rana do wieczora. Zakończenie przebudowy stoisk piekarskich we wszystkich sklepach MarcPol planowane jest na połowę lutego br.
Jednocześnie w każdym ze sklepów MarcPol nadal dostępne będzie pieczywo dostarczane przez znane lokalne piekarnie.

Wprowadzeniu nowej oferty towarzyszyła będzie kampania reklamowa pod nazwą "Gorące, chrupiące, z pieca..." obejmująca gazetki handlowe MarcPol, radia lokalne, mobile reklamowe oraz działania w Internecie oraz na Facebooku.
Wypiekane pieczywo dostępne jest we wszystkich supermarketach MarcPol oraz wybranych sklepach typu convenience.

Sieć MarcPol zarządza obecnie 64 sklepami (53 supermarkety oraz 11 sklepów typu convenience) zlokalizowanymi głównie w Warszawie oraz centralnej i wschodniej części Polski, a dzięki dynamicznej ekspansji w latach 2012-2013 - również w województwach łódzkim, śląskim, kujawsko-pomorskim oraz warmińsko-mazurskim. Spółka posiada także pięć centrów handlowych: w Warszawie, Podkowie Leśnej, Lesznie oraz Ostrołęce. Na wiosnę planowane jest otwarcie kolejnego nowego sklepu MarcPol - w Lublinie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,89

 • Śr

  3,53

 • Min

  2,57

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane