MarcPol wynajmuje kolejne magazyny od MLP Group

Autor: www.dlahandlu.pl 19 maja 2014 10:45

MLP Group wynajęła firmie MarcPol około 1 230 mkw. powierzchni magazynowej w centrum logistycznym MLP Pruszków I. Jest to już kolejna umowa z operatorem sieci sklepów detalicznych, który korzysta obecnie już z około 7 300 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej należącej do MLP.

Dzięki poszerzeniu współpracy wielkość wynajmowanej przez MarcPol powierzchni w parku MLP Pruszków I zwiększyła się do blisko 2 300 mkw. MarcPol aktualnie wynajmuje także ponad 5 000 mkw. powierzchni w centrum MLP Pruszków II wykorzystując je jako centrum logistyczne dla produktów oferowanych w sieci sklepów. 
MarcPol to sieć supermarketów istniejąca na rynku od ponad 26 lat. Posiada zarówno centra handlowe, supermarkety, jak i małe osiedlowe sklepiki. W perspektywie najbliższych trzech lat planuje uruchomienie około 20 nowych placówek.
- MarcPol systematycznie zwiększa skalę działania i potrzebuje dodatkowej powierzchni magazynowej na prowadzenie działalności operacyjnej. Zawarcie kolejnej umowy potwierdza, że firma pozytywnie ocenia naszą dotychczasową współpracę. Docenia jednocześnie nasze doświadczenie oraz ofertę - powiedziała Dorota Jagodzińska- Sasson, członek zarządu MLP Group.
MLP Pruszków I to centrum logistyczne położone w okolicach Warszawy. Na terenie 43 ha powstało 165 000 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane