PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Marcpol zmniejszył sieć do 46 sklepów. Ubyło kolejnych 5 placówek

Autor: dlahandlu.pl 9 maja 2016 09:25

Marcpol zmniejszył sieć do 46 sklepów. Ubyło kolejnych 5 placówek fot. Marcpol

Sieć Marcpol zaktualizowała listę placówek, widniejących na stronie internetowej firmy. Obecnie jest ich 46, o 5 mniej niż pod koniec kwietnia. Ze spisu sklepów wypadły m.in. 3 placówki w Warszawie i w podwarszawskich miejscowościach: Marki i Błonie.

W grudniu firma zapowiadała, że w najbliższym czasie MarcPol uruchomi osiem sklepów w nowym formacie.

Od początku roku zamknięto już 17 sklepów. W ostatnich dniach zamknięto sklepy w Markach, przy ul. Piłsudskiego oraz w Błoniu przy ul. Tarugutta. W Warszawie zaś placówki przy ul. Bacewiczówny, Podskarbińskiej i Trakcie Lubelskim. W 2016 roku przestały działać.: MarcPol w Gostyninie, Marcpol w CH Brama Mazur w Ełku, w Mrągowie, w Turku, w Stanisławowie Pierwszym oraz w Warszawie przy ul. Strumykowej, Bacewiczówny, Morcinka, w Białymstoku przy ul. Berlinga 44, Łukowie przy ul. Warszawskiej 20 oraz w Ostrołęce na Armii Wojska Polskiego.

5 kwietnia odbyło się Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Marcpolu podczas którego zapadły decyzje związane ze zmianami osobowymi w organach spółki, spowodowane pojawieniem się nowego większościowego akcjonariusza.

Jak dowiedział się portal dlahandlu.pl do rady nadzorczej spółki zostali powołani: Piotr Kalaman (przewodniczący RN) oraz Jacek Cegłowski i Wojciech Budny. Nowa rada podjęła decyzje o czasowym oddelegowaniu Jacka Cegłowskiego (prezes zarządu) i Wojciecha Budnego do zarządu spółki.

Marek Mikuśkiewicz z dniem 5 kwietnia przestał pełnić funkcje w zarządzie spółki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • bachus 2016-05-26 12:02:17

  Mikuś to cwaniak nie da sie oskubac komornikom ani wierzycielom pozatym ma woła roboczego w osobie kapusty ktory jest tak zapatrzony w prezesa ze nie zauwaza nawet iz polecenia ktore wykonuje bez mrugniecia okiem sa niezgodne z prawem

 • Beatka 2016-05-09 23:41:29

  @Tomaszydło

  Większym problemem była chyba pazerność, która spowodowała, że kura znosząca złote jajka została zarżnięta. A drożyzna na półkach to przysłowiowy gwóźdź.

 • Tomaszydło 2016-05-09 13:57:59

  To musiało upaść . Najdroższy sklep w kraju

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  2,55

 • Min

  1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane