PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

MarcPol zrezygnował z własnej floty transportowej na rzecz outsourcingu

www.portalspozywczy.pl 13 marca 2015 14:04

MarcPol od lat widzi potencjał w optymalizacji procesu logistycznego. Z powodzeniem wdrażamy różne rozwiązania które pozwalają zapewnić m.in.: stałą dostępność towaru, wysoką jakość oferowanych produktów oraz odpowiedni sposób ekspozycji na półce - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Iwona Zarucka, wiceprezes MarcPolu.

Ostatnie działania optymalizacyjne spółki Marcpol związane były z długoterminowym wynajmem magazynu klasy A, wykorzystywanego jako platforma logistyczna dla produktów dry food/ non food. - Zdecydowaliśmy się również na zakup nowoczesnego systemu zarządzania gospodarką magazynową dla towarów w przepływach break bulk cross docking i stock - wskazuje Iwona Zarucka. - Zrezygnowaliśmy z własnego taboru floty transportowej na korzyść outsourcing'u ze staranną kwalifikacją dostawców tych usług - dodaje.

Zwraca także uwagę, że jej spółka zaimplementowała nowy System Zarządzania Magazynem (WMS), co przełożyło się na wzrost produktywności o około 20 proc. - Przemodelowanie mapy magazynu pozwoliło nam na ponad dwu i pół krotne zwiększenie potencjału w obsłudze wolumenu produktów przepływających przez platformę - zaznacza wiceprezes Marcpolu.

Zapytana o narzędzia, jakich sieć używa do monitorowania magazynów, Iwona Zarucka odpowiada: - W pełnym zakresie dokonujemy monitoringu produktów w fazie od przyjęcia towaru od dostawcy do momentu zakupu towaru przez klienta. Nie ujawniamy jednak szczegółów w tym zakresie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • pracownik 2015-03-20 14:29:02

    ale to kłamstwo

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane