PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Marek Wesołowski dyrektorem zarządzającym sieci Stokrotka

Autor: dlahandlu.pl 11 kwietnia 2011 15:10

Marek Wesołowski dyrektorem zarządzającym sieci Stokrotka

11 kwietnia br. Zgromadzenie Wspólników spółki Stokrotka powołało dwóch nowych członków zarządu. Funkcję wiceprezesa i dyrektora zarządzającego objął Marek Wesołowski, zaś funkcję dyrektora personalnego w randze członka zarządu - Renata Bronisz - Czyż.

Nowi członkowie zarządu Stokrotki równolegle pełnią dotychczasowe funkcje w Grupie Emperia. Beata Gesche - Zbrożek, wiceprezes zarządu, zakończyła współpracę ze spółką Stokrotka.

Marek Wesołowski z Grupą Handlową Emperia związany jest od 1995 roku. Pracę zaczynał na stanowisku menedżera ds. zakupów. Kolejno pełnił funkcje dyrektora ds. rozwoju, dyrektora marketingu i dyrektora handlowego, a w latach 2006-2010 dyrektora zarządzającego i wiceprezesa zarządu spółki Stokrotka. Od 2007 roku Marek Wesołowski zasiada także w zarządzie spółki Emperia Holding S.A., koordynującej pracę Grupy Handlowej Emperia (obecnie w randze wiceprezesa).

Renata Bronisz-Czyż rozpoczęła pracę w Grupie Handlowej Emperia w 1995 roku. Od początku odpowiadała za kwestie personalne. Od 2003 roku pełni funkcję dyrektora personalnego Grupy Handlowej Emperia, jest także członkiem zarządu spółek Tradis.

Zmiany podyktowane są dostosowywaniem struktur Grupy Handlowej Emperia do nowej sytuacji. W ich wyniku od 11 kwietnia 2011 r. skład zarządu Stokrotka Sp. z o.o. jest następujący: Grzegorz Wawerski - prezes zarządu,  Marek Wesołowski - wiceprezes zarządu, Witold Sarzyński - wiceprezes zarządu oraz Renata Bronisz - Czyż - członek zarządu.

 

Stokrotka to spółka z polskim kapitałem i bogatymi tradycjami polskiego handlu detalicznego. Powstała w 1994 roku w Lublinie, obecnie obejmuje swym zasięgiem teren całego kraju. Jest właścicielem sieci 182 supermarketów Stokrotka oraz 8 delikatesów Delima.

Powierzchnia handlowa placówek Stokrotki wynosi od 400 do 1200 mkw.  Sklepy należące do Stokrotka Sp. z o.o. - Stokrotka i Delima - zlokalizowane są na osiedlach mieszkaniowych, w centrach miast i przy ciągach pieszych. Oprócz tradycyjnych placówek Stokrotka realizuje także projekty lokalnych centrów handlowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Edyta 2012-03-08 09:52:01

    Moze ktos przeczyta i pomoze mi w znalezieniu pracy w sieci sklepów Stokrotka.Na dzien dzisiejszy nie moge znalezc pracy i jest mi naprawde ciezko.Jestem po techniku handlowym.Jezeli ktos moze mi pomóc podaje emaila; edytaboreczek@o2.pl.Dziekuje

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane