PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Margaryny Z Kruszwicy w nowych opakowaniach

Autor: pr 18 listopada 2011 13:30

Margaryny Z Kruszwicy w nowych opakowaniach

Margaryny Z Kruszwicy dostępne są teraz w nowych opakowaniach. Ich producent przygotował też akcję promocyjną, w której wygrać można atrakcyjne nagrody.

Obecna na rynku od wielu lat marka Z Kruszwicy oferuje trzy rodzaje margaryn, ułatwiających przygotowywanie codziennych posiłków dla całej rodziny. Palma Z Kruszwicy sprawdzi się podczas wypieków oraz ukręcania słodkich kremów. Mleczna Z Kruszwicy (z dodatkiem mleka) oraz Zwykła Z Kruszwicy doskonale nadają się z kolei do duszenia, smażenia i gotowania.

Teraz, kupując margaryny  zyskujemy również szansę wygrania atrakcyjnych nagród. W listopadzie i grudniu organizowana jest promocja konsumencka pod hasłem "Wygraj wypieczone prezenty". Aby wziąć w niej udział, należy kupić trzy dowolne margaryny Z Kruszwicy, wyciąć i wysłać na adres organizatora kody kreskowe. Raz w tygodniu, z nadesłanych zgłoszeń, zostanie wylosowana osoba, która otrzyma 10 tys. złotych. Dodatkowo, pierwsze 180 osób zostanie nagrodzonych atrakcyjnymi zestawami do pieczenia. W ich skład wchodzą: dwie duże silikonowe formy do ciasta (owalna i prostokątna), pięć silikonowych foremek do cup cake'ów, pędzelek i szpatułka (z bambusową rączką), dwie podkładki oraz rękawica silikonowo-materiałowa. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane