PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Marka Bacardi na Open'er Festival wyłowi młode talenty

Autor: pr 17 maja 2016 11:41

Marka Bacardi rusza z akcją „CASA MUSICA” czyli DOM MUZYKI. To unikatowy projekt, który ma za zadanie pomóc w wybiciu się młodym, ambitnym artystom i dać zauważyć się szerszej publiczności. Pod okiem znanych, doświadczonych oraz cenionych artystów, a także ludzi z branży muzycznej, BACARDI pomaga zaistnieć tym, którzy na to zasługują, ale dotąd nie mieli szansy pokazania się szerszej publiczności.

Projekt obejmuje swoim zasięgiem nie tylko Polskę ale też inne kraje w Europie, gdzie marka BACARDI będzie uczestniczyć w największych lokalnych festiwalach i wydarzeniach muzycznych. Pierwszy polski przystanek “CASA MUSICA” to tegoroczny Open'er Festival w Gdyni, odbywający się w dniach 29 czerwca – 2 lipca.

BACARDI oraz Open'er Festival ogłaszają wspólną akcję i poszukują młodych DJów, którzy zagrają w strefie “CASA MUSICA” podczas festiwalu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być prawdziwym, muzycznym pasjonatem i tworzyć elektryzującą muzykę, np. hip-hop, indie lub elektronikę. 

Konkurs trwa do 10 czerwca. Wystarczy wejść na stronę http://casamusica.pl, wysłać link ze swoim setem i walczyć o szansę, by dołączyć do muzycznej rodziny BACARDI i zagrać w “CASA MUSICA” na Open'er Festival.

Oprócz konkursu dla djów, BACARDI przygotowała też niespodziankę dla festiwalowiczów. Na stronie już rozpoczął się konkurs, w którym codziennie można wygrać podwójne 4-dniowe karnety na Open'er Festival.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane