PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Marka Bering chce umocnić swoją pozycję w Polsce

Autor: pr 13 października 2014 13:59

Duński producent zegarków i biżuterii BERING Group ApS nabył 100% udziałów w firmie „New Setup Sp. z o.o.”, która dotychczas była jego polskim dystrybutorem. Nazwę firmy zmieniono na „Bering Time Sp. z o.o.”. Robert Obrębski został mianowany nowym dyrektorem naczelnym w Polsce.

Zabiegi te mają na celu umocnienie relacji z kluczowymi klientami i niezależnymi sklepami w kraju, zwiększenie liczby przedsięwzięć podejmowanych wspólnie z dużymi klientami, zorientowanymi na współpracę z producentami oraz dalszy rozwój obecnej już półtora roku na rynku marki BERING.

Po udanym i szybkim wejściu na rynek zaledwie cztery lata temu marka BERING jest obecna w Niemczech, Wielkiej Brytanii, krajach Beneluksu, Stanach Zjednoczonych i ponad 30 innych krajach na całym świecie.

Po półtora roku jej pozycja ugruntowała się także w Polsce. Produkty sprzedawane są za pośrednictwem sklepu BERING w jednym z największych centrów handlowych w centrum Warszawy. Dystrybucją na cały kraj zajmują się partnerzy detaliczni. Zarząd BERING dostrzega w firmie BERING Time Sp. z o.o. duży potencjał, który zagwarantuje dalszy wzrost udziału marki w tym rynku. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,37

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane