PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Marka Black wybiera Miss Bikini

dlahandlu.pl 16 lipca 2012 10:57

Stawka konkursu jest naprawdę wysoka: autorka najciekawszego, najbardziej kreatywnego i energetycznego zdjęcia zdobędzie zaproszenie na profesjonalną sesję fotograficzną. Dodatkowo do wygrania pełen emocji weekend dla dwojga oraz gadżety sygnowane podpisem Mike'a Tysona.

Black Energy po raz kolejny zaskakuje marketingową śmiałością. Po emocjach związanych z kampanią telewizyjną, której głównym bohaterem był wspomniany już Mike Tyson, rozpoczęty 12 lipca br. konkurs konsumencki stanowi kolejną spójną odsłonę idei marki: "Tak działa BLACK!". Tym razem konkurs jednoznacznie angażuje konsumentki, m.in. promując bezcukrowy smak BLACK Energy Zero%, który stanowi jedną z nagród. Zabawie towarzyszy estetyczna grafika, utrzymana w konwencji black & white.

Konkurs WET & HOT BLACK MATE będzie trwać aż do 30 września i wspierany będzie kampanią reklamową w Internecie, w tym w mediach społecznościowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • nuki 2012-08-22 11:38:44

    hahaha, lubię to ;)

    chyba coś nie wyszło, bo jakoś cisza zapanowała...

  • Gruchot 2012-07-17 16:25:28

    Jeśli ta sesja jest tak profesjonalna jak te ostatnie reklamy z Tysonem, to już chyba lepiej sobie zrobić słit focię przed lustrem.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane