PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Marka Bracia Koral z kampanią w social mediach

Autor: pr 24 października 2016 14:31

Marka Bracia Koral z kampanią w social mediach Fot. mat.pras.

Marka Bracia Koral - Lody Jak Dawniej zaprasza internautów w sentymentalną podróż do ciepłych wspomnień z dzieciństwa. W mediach społecznościowych właśnie ruszyła kampania #Smakiwspomnien.

- Marka Bracia Koral - Lody Jak Dawniej powstała z myślą o pielęgnowaniu tradycji wielopokoleniowych spotkań. Chcieliśmy zaprosić konsumentów do wspólnego spędzania czasu i dzielenia się nim z tymi, których kochamy - mówi Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu PPL Koral, właściciela marki Bracia Koral - Lody Jak Dawniej. To właśnie w takich momentach powstają prawdziwe, ciepłe wspomnienia. Kreujemy je sami, również przygotowując wspólnie pyszne dania i słodkości. Warto podczas tych wydarzeń sięgać po ulubione smaki - także smaki lodów - dodaje.

Dotychczas w komunikacji w mediach społecznościowych marka wykorzystywała stylistykę retro, odwołując się do czasów, w których powstało mające dzisiaj ponad 37 lat przedsiębiorstwo. W ten sposób starsze pokolenie śledzących stronę marki na Facebooku mogło przypomnieć sobie charakterystyczne dla swojego dzieciństwa gadżety i zwyczaje, a młodsi mieli okazję poznać czasy „jak dawniej”.

Na potrzeby kampanii w mediach społecznościowych wprowadzony został tag #Smakiwspomnien. Treści związane z marką można również śledzić pod tagami #braciakoral oraz #jakdawniej. Jeszcze w tym roku na stronie Bracia Koral (www.facebook.com/braciakoralPL/) na Facebooku uruchomiony zostanie okolicznościowy konkurs.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane