Marka Braun rusza z promocją konsumencką

Autor: dlahandlu.pl 26 marca 2018 12:31

W ramach akcji „Mistrzowska skuteczność w każdym ruchu” klienci, którzy zdecydują się na zakup golarek lub narzędzi do stylizacji brody będą mogli odebrać doładowanie do Playstation Store lub wygrać wyjazd na wydarzenie sportowe. Akcja promocyjna potrwa od 23 marca do 30 czerwca 2018.

Aby powalczyć o wyjazd na wybrane wydarzenie sportowe w Polsce lub na świecie należy kupić golarkę lub trymer, wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie mistrzowskaskutecznoscbraun.pl i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Dlaczego golarki Braun zasługują na mistrzowski tytuł?”. Do wygrania jest aż 5 voucherów o łącznej wartości 25 000 złotych.
Nagroda gwarantowana to doładowania do PlayStation Store o wartości 50 złotych. 
Produkty, które biorą udział w promocji to linia nowych golarek Braun Series 5, Braun °CoolTec , a także produkty, których ambasadorami są europejscy piłkarze Raphael Varane, Eric Dier i Roman Zobnin: golarki Braun Series 3 oraz trymery i zestawy do stylizacji.
Promocją zostały objęte sklepy stacjonarne i internetowe, np.: Euro RTVAGD, Media Markt, Saturn, Komputronik.pl, Media Expert, Neonet.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,99

  • Śr

    7,24

  • Min

    3,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane