Marka Butcher’s Polska wprowadza na rynek nowe produkty

Autor: pr 13 listopada 2015 13:46

Butcher’s Pet Care wprowadza na rynek funkcjonalną linię karm mokrych dla psów, która zastąpi dotychczasowe dwie linie: Light oraz Skin&Joints.

Składniki nowych linii marki Butcher’s odpowiadają najczęściej występującym problemom zwierząt i przeznaczone są do codziennego żywienia, co wspomaga odpowiednie funkcje organizmu pupila.

 W ofercie marki Butcher’s znajdzie się ulepszony produkt typu Light, dbający o zdrową wagę oraz Joints – wspierający mocne stawy (dotychczasowy Light i Skin & Joints). Ponadto pojawią się dwie nowe karmy: Beauty – zapewniająca zdrową skórę i sierść, a także Sensitive – dla psów o wrażliwym układzie pokarmowym.

Produkty pojawią się w sklepach sieciowych już w listopadzie br. Orientacyjna cena to 3,49 zł za 400 g oraz 8,29 zł za 1200 g. Wprowadzenie nowych produktów jest wspierane przez kampanię informacyjną pod hasłem „Psy mają potrzeby”. Jej celem jest zwrócenie uwagi na najistotniejsze potrzeby naszych pupili. W grudniu zostanie przeprowadzona kampania outdoor’owa oraz prasowa.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3934

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane