Marka dr Gerard stawia na marketing rekomendacji

Autor: pr 26 października 2015 10:11

Marka dr Gerard stawia na marketing rekomendacji dr Gerard zaprosił do współpracy 8000 ambasadorów i blogerów

Producent ciasteczek, dr Gerard rozpoczyna kampanię WOMM, która będzie prowadzona na dwóch rynkach: polskim i węgierskim. Do akcji zaproszono w sumie 32 100 ekspertek. 8100 z nich będzie testować i opiniować produkty marki, 6000 ambasadorek - w tym 50 blogerek - z polskiej społeczności Streetcom oraz 2100 z bazy węgierskiej. Pozostałe 24 000, zostaną zaproszone do specjalnej Strefy dr Gerard, w której będą mogły znaleźć między innymi materiały edukacyjne.

Za pomysł oraz realizację odpowiada agencja marketingu rekomendacji Streetcom Polska. Kampania swoim zasięgiem obejmie działania offline i online, jest on zakładany na poziomie 3,5 mln osób.

Hasłem kampanii jest „Więcej razem”, a jej głównym celem pokazanie produktu jako idealnego kompana do wspólnego spędzania czasu oraz budowanie świadomości marki i trialu w grupie docelowej. Dodatkowo marketer chce poinformować konsumentów o nowych opakowaniach ciasteczek dr Gerard oraz stronie www http://drgerard.eu

Ważnym elementem projektu będzie tworzenie kontentu – zdjęcia oraz filmiki, przygotowane przez Ambasadorki, podczas spotkań rekomendacyjnych. Materiały będą udostępniane na portalach społecznościowych. Ambasadorki otrzymają w paczkach zestawy produktów dr Gerard dla siebie oraz swoich bliskich, którymi będą mogły się dzielić podczas spotkań. Dodatkowo w social mediach będą udostępniać grafiki związane z produktem, a na Facebooku za pośrednictwem specjalnej aplikacji dodawać własne komentarze, zdjęcia ze spotkań oraz hashtagi.

Polska: Kampania rozpoczyna się 22 października, potrwa 5 tygodni.

Węgry: Kampania rozpoczyna się 23 listopada i potrwa 6 tygodni.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    12,89

  • Śr

    8,76

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9040

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane