Marka Galeo stawia na interaktywność i bliski kontakt z klientami

Autor: pr 17 marca 2016 12:20

Galeo wdraża nową strategię marketingową stawiając na interaktywność i bliski kontakt
z klientami. W ramach pierwszej odsłony działań na 2016 rok marka uruchomiła właśnie profil na portalu Facebook.

Smaczne i zdrowe gotowanie dla swojej rodziny oraz troska o domowy budżet wymaga dużego doświadczenia i kreatywności. Z takim zadaniem może poradzić sobie tylko Mistrzyni Domowej Kuchni, do której swoją komunikację kieruje Galeo. 

Ideą przyświecającą marce, w portfolio której znajdują się przyprawy jednorodne, zioła, mieszanki przyprawowe i dodatki spożywcze, jest stworzenie społeczności świadomych konsumentek lubiących gotowanie oraz stawiających na korzystną relację ceny do jakości. Miejscem spotkań Mistrzyń Domowych Kuchni ma stać się w pierwszej kolejności strona na Facebooku dostępna pod adresem www.facebook.com/Przyprawy.Galeo. Można na niej znaleźć m.in. pomysły na codzienne menu, przepisy na smaczne i proste dania, ciekawostki o ziołach i przyprawach oraz triki kuchenne.

Plany marketingowe Galeo na 2016 rok oprócz uruchomienia fanpage’a oraz planowanego uczestnictwa w eventach z ekipą Mistrzyń Domowych Kuchni Galeo, obejmują również
stworzenie nowej strony marki. Dodatkowo w kwietniu i maju przeprowadzona zostanie ogólnopolska loteria dla konsumentów, wsparta reklamą w magazynach „Moje Gotowanie”, „Dobre Rady” oraz „Przyślij Przepis”, materiałami POS w miejscach sprzedaży oraz internetową kampanią bannerową. Ważnym elementem strategii jest również komunikacja z mediami, którą prowadzi agencja JBcomm, odpowiedzialna także za kreację fanpage’a oraz jego moderowanie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,84

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane