PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Marka Hellena stawia na lokowanie produktu

Autor: pr 28 czerwca 2016 14:57

W pierwszej połowie 2016 r. Oranżada Hellena była lokowana w popularnych programach rozrywkowych i talent show na antenach największych stacji telewizyjnych. Finał You Can Dance – Po prostu tańcz zwieńczał obecność brandu w wiosennych ramówkach. Marka zapowiada kontynuację intensywnych działań marketingowych.

Oranżada Hellena związana jest z topowymi programami rozrywkowymi już od kilku sezonów, docierając do szerokiego grona odbiorców w różnym wieku. Poprzez promocję napoju w formatach impulsowych, z nowoczesnym designem i mocnym brandingiem, marka poszerza grono swoich odbiorców. Aktywność w programach tego rodzaju ściśle koresponduje z rozrywkowym, pozytywnym DNA brandu. Oranżada Hellena już od trzech edycji obecna jest w show Kuby Wojewódzkiego i You Can Dance – Po prostu tańcz w stacji TVN. W mijającym sezonie po raz pierwszy zaistniała również w talent show Must Be The Music. Tylko muzyka na antenie telewizji Polsat.

Lokowanie produktu w programach wpisujących się w charakter marki jest bardzo skutecznym działaniem marketingowym i przekłada się na zwiększenie rozpoznawalności brandu w grupach docelowych. Wszystkie programy z udziałem Oranżady Hellena są hitami ramówek. Każdy odcinek Kuby Wojewódzkiego oglądalny był średnio przez 1,2 miliona widzów. Show You Can Dance zgromadziło średnią publiczność ponad 1,3 miliona, zaś Must Be The Music. Tylko muzyka – ponad 2 miliony.

- Lokowanie produktu w znanych i cenionych programach to dla naszej marki jeden z najważniejszych kanałów dotarcia do młodzieży, która nie kojarzy oranżady z dzieciństwem tak silnie, jak rodzice czy dziadkowie. Stale wzmacniamy wizerunek poprzez odwołania do pozytywnych emocji i podkreślanie unikalnego, orzeźwiającego smaku polskiego napoju – mówi Magdalena Koszela, brand manager Oranżady Hellena.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane