Marka Jan Niezbędny wspiera sprzedaż loterią

Autor: pr 13 marca 2018 17:03

Marka Jan Niezbędny wspiera sprzedaż loterią Fot. materiały prasowe

W trwającej w marcu loterii “Żyj wygodniej, świętuj spokojnie” Jan Niezbędny rozda 145 nagród o łącznej wartości 72 500 zł.

Przedświąteczne przygotowania bywają wymagające i pochłaniają mnóstwo czasu. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi Jan Niezbędny z szeroką gamą innowacyjnych produktów. Aby uprzyjemnić ten intensywny marcowy miesiąc, na wszystkich fanów nowoczesnych rozwiązań czeka loteria, w której codziennie do wygrania jest aż pięć przedpłaconych kart na kwotę 500 zł.

Aby wziąć w niej udział wystarczy kupić produkty Jana Niezbędnego za minimum 10 zł i zarejestrować paragon na stronie www.janniezbedny.pl. Każdy taki dowód zakupu uprawnia do jednego zgłoszenia  w loterii, przy czym każdy uczestnik może zgłosić dowolną liczbę paragonów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną. Termin nadsyłania zgłoszeń trwa od 3 do 31 marca, a pełen regulamin dostępny jest na stronie marki.

Przeczytaj także:

Akcja obejmuje pełen asortyment marki Jan Niezbędny, m.in. folie aluminiowe i do żywności, produkty do pieczenia, worki na śmieci, szczotki, ściereczki, zmywaki i druciaki czy pojemniki do żywności.

Loteria otrzyma szerokie wsparcie, w tym zasięgowe kampanie w online i radiu. Ponadto w sklepach handlu tradycyjnego i nowoczesnego pojawią się dedykowane materiały POS, m.in plakaty, standy modułowe, kosze wrzutowe i ulotki. Informacje o promocji znajdą się również w gazetkach handlowych oraz na wybranych produktach. Akcję wspiera dodatkowo komunikacja w mediach społecznościowych.

 Za koncepcję i kreację promocji odpowiada Unlimited Sp. z o.o., natomiast organizacją i nadzorem loterii zajmuje się Ergo Marketing. Działania PR marki Jan Niezbędny prowadzi Agencja Kuźnia Group, a kampanię digital realizuje Agencja Social Media Now.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • jaszek 2018-03-20 16:17:53

    akurat w media expert to rejestruje się paragon na stronie ale jest bon na 750zł do wygrania

  • gimb 2018-03-15 21:30:05

    tam to jest promocja stała, a tu wyraźnie chcą wypromować swoją markę pojedynczą akcją

  • kajzer 2018-03-15 13:36:23

    Coś podobnego jest od dawna w media expercie - podobny pomysł w sumie

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane