Marka Posti przeszła rebranding

Autor: dlahandlu.pl 28 września 2015 12:13

Marka Posti przeszła rebranding Marka Posti odświeża wizerunek, fot. mat.pras.

Obecna od ponad 60 lat na polskim rynku herbaty marka POSTI przeszła rebranding. Zmiany objęły logotyp marki i wszystkie opakowania produktów. Przygotowano również inne elementy składające się na kompleksową identyfikację marki, takie jak materiały promocyjne czy strona internetowa.

Wszystkie będą się wyróżniać dużą spójnością, charakterystycznym czerwonym kolorem i białym logo z dymkiem herbaty.

- Zmiany, które wprowadziliśmy mają na celu odświeżenie wizerunku marki i zharmonizowanie ze sobą opakowań różnych rodzajów naszej herbaty – tłumaczy Dawid Błaszczyk, marketing manager POSTI. – Nowy logotyp w połączeniu ze zmodyfikowanym projektem opakowania tworzą czytelną dla konsumenta, spójną całość, która mimo, że zauważalnie wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów, zachowuje pewną ciągłość estetyki charakterystycznej dla POSTI.

Herbaty POSTI w nowym wydaniu to również udoskonalone receptury, starannie skomponowane przez kipera POSTI. W stu procentach naturalne, doskonale znane Polakom dodatki do herbat czarnych, takie jak cytryna czy sok malinowy, doskonale podkreślają i uzupełniają ich smak. Marka stawia również na lokalne surowce. Owoce i zioła wykorzystywane do produkcji herbatek POSTI pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych polskich upraw. Kiper POSTI odpowiada również za selekcję surowców oraz kontrolę jakości na każdym etapie przygotowywania produktów.

Wprowadzeniu marki POSTI w nowej odsłonie towarzyszyć będą animacje i degustacje, połączone z akcją edukacyjną dla konsumentów. Dzięki materiałom przygotowanym przez kipera POSTI, konsumenci poznają tajniki parzenia herbaty, a także ciekawostki i jej alternatywne zastosowania.

Kreację wszystkich opakowań przygotowała agencja TANGO z Łodzi.

Produkty POSTI w nowej odsłonie trafią do sprzedaży już 1 października 2015:

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • JAREK 2015-09-28 19:50:48

  BARDZO DOBRE HERBATY . MOIM ZDANIEM BIJĄ LIPTONA I TETLEY NA GŁOWĘ JAKOŚCIĄ I CENĄ .TAM JEST DOBRY MARKETING I REKLAMA A W POSTI JAKOŚĆ .I CENA

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,69

 • Śr

  0,89

 • Min

  0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane