PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Marka Puchatek przyciąga małych klientów promocyjnymi magnesami

Autor: pr 12 lipca 2016 11:15

Marka Puchatek przyciąga małych klientów promocyjnymi magnesami Fot. mat.pras. Maspex

Okrągły milion Magicznych Magnesów już niedługo pojawi się w sklepach w całej Polsce. Można będzie je znaleźć w promocyjnych opakowaniach Puchatka. Oryginalne gadżety zapewniają garść fascynującej wiedzy i ciekawej rozrywki. Puchatek jako jedna z pierwszych marek produktów spożywczych dla dzieci proponuje konsumentom gadżet wykorzystujący możliwości rozszerzonej rzeczywistości (AR).

W sklepach na terenie całej Polski właśnie rusza sprzedaż miliona promocyjnych opakowań Puchatka. W każdym z nich będzie można znaleźć atrakcyjny prezent w postaci Magicznego Magnesu.

Niezwykła kolekcja Puchatka to aż 8 magnesików – wraz z każdym z nich dziecko uczy się czegoś innego o fascynującym świecie przyrody. Magiczny Magnes po zeskanowaniu za pomocą specjalnej aplikacji przenosi użytkowników w świat nauki i gier (do zainstalowania na smartphonie lub tablecie: https://www.puchatek.pl/#instrukcje). Dzięki ciekawym animacjom poznamy zasady działania magnetyzmu, energii, dźwięku i światła, a także zdobędziemy wiedzę na temat astronomii, temperatury, wody i powietrza. Poza częścią edukacyjną każdy magnes zawiera też ciekawą grę związaną z omawianym przez Puchatka zjawiskiem.

Działanie magnesów można już teraz wypróbować dzięki ogólnodostępnej części aplikacji. Lekcję astronomii z grą, w której Puchatek tłumaczy m.in. zasady grawitacji, każdy może bezpłatnie pobrać – „kosmiczny” magnes dostępny jest na stronie www.puchatek.pl.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,32

 • Śr

  6,78

 • Min

  4,62

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane