Marka Semilac stawia na omnichannel i wybiera technologię Magento 2 Enterprise

Autor: dlahandlu.pl 24 listopada 2016 09:21

Semilac, jedna z najczęściej wybieranych marek kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji dłoni, zdecydowała się na unowocześnienie systemu sprzedaży online. To już kolejne wdrożenie na platformie Magento 2 Enterprise w Polsce. Za wprowadzenie nowych rozwiązań odpowiedzialna jest firma Bold Brand Commerce.

Marka Semilac należy do spółki Nesperta. Jej flagowy produkt – lakiery hybrydowe są pionierem w swojej kategorii. Rosnąca popularność marki oraz dynamiczny wzrost sprzedaży spowodował, że firma zdecydowała się wprowadzić głębokie zmiany w zakresie doświadczenia zakupowego oraz technologii.

– Przy tej skali biznesu nasz obecny system okazał się nieskuteczny. Dlatego przejście na nowy, lepszy silnik, było kwestią czasu. Poszukiwaliśmy rozwiązania, które, po pierwsze, będzie realizować nasze teraźniejsze i przyszłe cele, a po drugie, zapewni strategiczne bezpieczeństwo rozwoju, również w kierunku omnichannel – mówi Grzegorz Szpakowski, wiceprezes w Nesperta Sp. z o.o.

Skalowalność i wydajność na korporacyjnym poziomie, ulepszona produktywność i ergonomia systemu oraz aż 4-krotnie szybsze, manualne tworzenie produktów w porównaniu do Magento 1 – to tylko część usprawnień, jakie Magento gwarantuje klientom.

– W przypadku wdrożenia dla marki Semilac szczególne znaczenie miało przygotowanie wysoko wydajnej architektury systemu w celu obsłużenia dużej ilości transakcji w skali miesiąca oraz licznych szczytów sprzedażowych – komentuje Borys Skraba, prezes zarządu Bold. – Dzięki elastycznej, modularnej architekturze Magento Enterprise 2 możemy w jeszcze większym stopniu wykorzystać możliwości sprzedażowo-marketingowe, czy integrację z social media – dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,18

  • Śr

    4,68

  • Min

    3,74

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8471

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 689431

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane