Marka Siesta wznawia kampanię telewizyjną

Autor: pr 8 listopada 2011 12:37

Marka Siesta wznawia kampanię telewizyjną

Marka Siesta wznawia kampanię telewizyjną pod hasłem: Siesta. Bakalie dorodne z natury. Zadaniem humorystycznych spotów reklamowych jest budowanie świadomości marki i promowanie jej produktów. Kampania rusza 21 listopada i potrwa do połowy grudnia bieżącego roku.

Celem kampanii jest budowanie wśród konsumentów świadomości marki i pozytywnego wizerunku bakalii Siesta. Cele informacyjne to wzbudzenie zainteresowania marką oraz prezentacja oferty produktowej. Kampania realizowana jest w największych, ogólnopolskich stacjach telewizyjnych: TVP1, TVP2, Polsat i TVN a także kanałach tematycznych.

Zabawne dialogi, dwuznaczności i przedstawienie produktów z przymrużeniem oka mają za zadanie wyróżnienie reklamy spośród standardowych komunikatów. Emitowany zostanie 15-sekundowy spot, którego bohaterem są migdały. Kampania potrwa do połowy grudnia bieżącego roku.

Hasło kampanii: Siesta. Bakalie dorodne z natury, akcentuje najważniejsze cechy produktów tej marki. Powstają one z najlepszych owoców i są suszone w swoim naturalnym klimacie. Produkt skierowany jest głównie do kobiet, które cenią sobie tradycję, ale nie rezygnują z poszukiwania nowych rozwiązań oraz do młodych, dynamicznych osób, dbających o zdrowie i codzienną dietę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    2,73

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9988

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane