PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Marka Tatra wspiera GOPR

Autor: pr 26 września 2017 10:00

Jedna z największych akcji konsumenckich na rynku piwa - loteria marki TATRA pozwoliła zebrać dodatkowe środki na wsparcie Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pulę dotacji powiększała każda odebrana przez konsumenta nagroda. Dzięki zaangażowaniu TATRY i jej konsumentów GOPR otrzymał w tym roku fundusze na zakup sprzętu dla ratowników.
TATRA jest sponsorem Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowym już od 2009 r.

Ze środków przekazanych przez TATRĘ zakupiono do tej pory między innymi: ekwipunek dla ratowników, specjalistyczny sprzęt ratowniczy, narciarski sprzęt ski-tourowy oraz środki transportu: samochody terenowo-osobowe, skutery śnieżne i pojazdy 4-kołowe. 

– Ratownicy GOPR, to odważni i zdeterminowani ludzie. Od ich siły charakteru i niezawodności zależy bezpieczeństwo w polskich górach. Muszą mieć zaufanie do siebie nawzajem, ale potrzebują też niezawodnego sprzętu i ekwipunku. Tylko wtedy ich praca może być skuteczna – mówi naczelnik Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Jacek Dębicki. – Dzięki środkom finansowym, przekazywanym przez TATRĘ, możemy systematycznie uzupełniać nasze wyposażenie, co ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa naszej pracy, a co za tym idzie, dla naszej skuteczności w górach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane