Marka Teekanne z internetowym konkursem

Autor: pr 1 lipca 2016 09:59

1 lipca marka TEEKANNE rozpoczyna konkurs fotograficzny #FitTEEKANNE. W puli nagród znalazły się zestawy ziołowych herbatek Fit&Slim Collection, idealne dla osób dbających o swoją sylwetkę i dobre samopoczucie. Konkurs organizowany równolegle na portalu Facebook i Instagram potrwa do 21 lipca br.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy w dniach od 1 do 21 lipca wrzucić na swoją tablicę na Facebooku lub kanał na Instagramie zdjęcie ukazujące własny sposób na bycie fit i oznaczyć je tagiem #FitTEEKANNE. Post na portalu Facebooku powinien mieć ustawiony status „publiczny”.

Autorzy 5 najciekawszych zdjęć opublikowanych na portalu Facebook i 5 prac zamieszczonych na Instagramie otrzymają zestawy herbatek TEEKANNE Fit&Slim Collection, które zostały stworzone z myślą o osobach dbających o swoje samopoczucie i walczących z nadprogramowymi kilogramami. W kolekcji znajdują się aż 3 ziołowe herbatki: Fit&Slim, Detox&Slim oraz Purify&Slim. Zwycięzców wybierze powołana przez organizatorów komisja konkursowa.

Zgłoszenia w konkursie przyjmowane są do dnia 21 lipca do godziny 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone do 25 lipca.

 

Przeczytaj także:

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,30

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane