PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Marka Tyskie przygotowała konkurs dla fanów na Facebooku

Autor: pr 15 listopada 2011 11:22

Marka Tyskie przygotowała konkurs dla fanów na Facebooku

Dzięki aplikacji "Zostań Mistrzem Tyskomatu", która ruszyła 8 listopada 2011 r., każdy internauta może sprawdzić swój refleks i zagrać w grę z Tyskomatem, nowym gadżetem marki. Do wygrania jest łącznie ponad 1500 litrów piwa Tyskie.

Tego lata w pubach całej Polski pojawił się Tyskomat - urządzenie, dzięki któremu każdy może sprawdzić się jako barman i samodzielnie serwować piwo sobie oraz swoim znajomym siedzącym przy stoliku. Wprowadzenie Tyskomatu to jeden z elementów kampanii marki w gastronomii, promującej Tyskie z beczki jako synonim najlepszego piwa.

Aplikacja „Zostań Mistrzem Tyskomatu" jest kontynuacją działań realizowanych dla marki Tyskie w gastronomii oraz naturalnym rozwinięciem dotychczasowych aktywności brandu, prowadzonych na portalu Facebook.com. Poprzednie akcje realizowane na Facebooku, takie jak Tyski Otwieracz, Piwobranie czy Kocham Piwo, cieszyły się ogromnym powodzeniem, a liczba fanów profilu marki wzrosła dzięki nim do ponad 160 000 osób. Nowa propozycja marki Tyskie jest nie tylko grą zręcznościową, polegającą na jak najszybszym napełnianiu szklanek piwem z Tyskomatu, ale oferuje również dodatkowe aktywności - mapę lokali z Tyskomatami, dzięki której można zapraszać znajomych na piwne spotkania w realnym świecie.

Umiejscowienie akcji w naturalnym dla odbiorców Tyskomatu środowisku daje jej nieograniczony zasięg i pozwala na dotarcie z przekazem do szerokiego grona odbiorców. Ponadto, aplikacja przenosi działania ze strefy wirtualnej do świata realnego: internauci mogą wygrywać kupony na Tyskie, a także umawiać się na piwo. Aplikacja została uruchomiona 8 listopada br. i będzie dostępna na profilu marki Tyskie na Facebooku do 7 grudnia.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ekonsulting 2015-06-26 01:14:55

    aplikacje promocyjne i konkursowe:

    artmetic.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane